Допомогти

Вогник добра
Побільшало тепла та затишку у дитячому дошкільному закладі «Ромашка», що у місті Пирятин, бо малята старшої групи «Зернятко» на честь Дня святого Миколая запалювали вогник добра та будували піраміду добрих справ.

Приводом такого святкового дійства став візит представника Благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковича, який на звернення батьків передав дитячі меблі для ігрової зали та 5 комплектів гігієнічних наборів для прибирання приміщень.

У дитсадку саме у розпалі підготовка до новорічних святкових заходів, тож пісні і танці скрізь. Завідувачка Людмила Кошлач провела гостя святково прикрашеними залами, поділилась досягненнями маленьких відвідувачів та колективу. А вихователь Світлана Коробка разом зі своїми вихованцями запросили благодійника на свято Миколая.

Дошкільнята з задоволенням розповідали, які подарунки залишив їм під подушкою Святий, розглядали яскраві шаховки з іграшками. Зворушливо виглядало сонце з кольорових відбитків дитячих долоньок, яке вдячні дітлахи передали благодійній організації.

Нагадаємо:
Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча, засновником якого є Хідірян Мисак Оганесович, є благодійною організацією, яка сприяє розвитку України, впроваджуючи різні програми в галузі культури, спорту, освіти, соціального забезпечення, а також виступає ініціатором і, відповідно, інвестором будівництва православного храмового комплексу. Місія Фонду - підтримка соціально незахищених верств населення, допомога талановитому молодому поколінню, сприяння духовному розвитку Українського народу.