Допомогти

Відзнака кожного з Вас
7 червня, в місті Полтава нагородили переможців регіонального конкурсу «Благодійна Полтавщина-2020». Цьогоріч на конкурс з Полтавської області було подано 50 заявок від благодійників. Конкурс проводять у межах традиційного Національного конкурсу «Благодійна Україна», який запровадила ще у 2012 році Асоціація благодійників України.

Цього року відзнаку «Ангел добра» та дипломи лауреатів і переможців у Конкурсі вручали у 5 номінаціях.

Всеукраїнська благодійна організація «Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича» отримала перше місце в номінації «Регіональна благодійність». Відзнакою переможця регіонального конкурсу «Благодійна Україна» є унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра» та диплом переможця.Цьогорічних лауреатів конкурсу було визначено ще наприкінці квітня, проте тоді через локдаун у країні не вдалося провести церемонію нагородження. І ось нарешті ця церемонія переможців відбулася. Вітаємо усіх благодійників Полтавщини та бажаємо сил та ресурсів на добрі справи в майбутньому!

Робимо добрі справи разом!

Справка про Фонд
Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича є благодійною організацією, яка сприяє розвитку України, впроваджуючи різні програми у галузі культури, спорту, освіти, соціального забезпечення, а також виступає ініціатором і, відповідно, інвестором будівництва православного храмового комплексу в Пирятинському регіоні.
Місія Фонду – підтримка соціально незахищених верств населення, допомога талановитому молодому поколінню, сприяння духовному розвитку жителів Полтавської області.
Для реалізації поставлених завдань залучаються місцеві органи і установи соціального і духовного спрямування. До своєї роботи ми також залучаємо місцеве населення, об’єднуючи людей різного соціального статусу, віку ідеєю добра і милосердя.
Фонд імені Хідіряна керується принципом, що кожній людині у міру його можливостей необхідно здійснювати добрі вчинки на благо суспільства. Тільки так ми зможемо побороти в нашій країні проблеми, які стосуються багатьох людей.


Справка про конкурс
Конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Його метою є визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення, сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, публічне стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик, всебічна підтримка волонтерського руху України.
Регіональний конкурс «Благодійна Полтавщина» проводиться з 2018 року.