Допомогти

Київська дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» отримала новий спортивний інвентар
Минулого місяця, Благодійному фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча, надійшло прохання від тренера дитячо-юнацької спортивної школи греко-римської боротьби «Темп», про матеріальну допомогу в покупці нового спортивно-тренувального обладнання для спортсменів школи.

Учасники клубу - діти і підлітки, багато з яких сироти, наполовину сироти, діти з багатодітних сімей, діти воїнів АТО. Всі тренування і оздоровчі заходи в клубі, проводяться абсолютно безкоштовно. Деякі з вихованців школи, неодноразово ставали чемпіонами та призерами Всеукраїнських змагань. Щоб досягти нових цілей, всі спортсмени старанно тренуються, але, на жаль, клуб не в змозі забезпечити всі умови для розвитку своїх підопічних.
Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковіча, відгукнувся на допомогу, і купив клубу: кілька штук борцівських манекенів і спеціальні м'ячі - «медболи», загальною вартістю майже 6 тисяч гривень.

- Допомагати талановитим дітям - ось основна мета нашого фонду, - говорить меценат БФ імені Хідірян Оганеса Місаковіча – Хідірян Місак Оганесович. Радує той факт, що, ці діти наше майбутнє і гордість. Я впевнений, що завдяки нашій підтримці спортсмени клубу греко-римської боротьби і далі будуть показувати хороші результати на змаганнях.