Допомогти

Книга для кожного
В кінці 2018 року за сприяння Благодійного Фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча вперше в Україні вийшли в світ «Молитвослов» та «Біблія. Новий Завіт» надруковані шрифтом Брайля. Святі писання призначені для людей з вадами зору та для тих людей, які зовсім не бачать.

Минулого тижня, один з примірників «Молитвослову», був переданий ієромонаху Київського Свято-Введенського чоловічого монастиря. Тепер слабозорі парафіяни монастиря, зможуть читати святі писання за допомогою пальців рук.

Участь Благодійного Фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча в виданні підручника не просто так. Це обумовлено тим, що одне із завдань благодійної організації - допомога людям з інвалідністю, підтримка малозабезпечених сімей, духовно-моральне виховання дітей, студентів, підтримка особистостей.

Засновник Благодійного Фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча, Хідірян Мисак Оганесович впевнений, що такі книги, як «Молитвослов» та «Біблія. Новий Завіт», видані шрифтом Брайля, повинні бути доступні кожному і зароджувати любов до духовного, не дивлячись не на які перешкоди.

За допомогою Фонду, ще кілька примірників «Молитвослову» шрифтом Брайля будуть передані в церкви, храми, а також бібліотеки України.