Допомогти

Наказ МОН про перелік спецзасобів для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами




Вчора Міністерством освіти і науки України опублікований Наказ «Про затвердження типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних групах установ дошкільної освіти».

З метою забезпечення дітей з особливими освітніми потребами спеціальними засобами корекції психофізичного розвитку, які дозволяють дитині оволодіти освітньою програмою, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич підписала документ, який передбачає повний список необхідного обладнання для навчальних закладів з інклюзивними формами навчання, а саме: обладнання загального корекційного призначення (комп'ютери та інша техніка), іграшки та різного роду ігрове обладнання для розвитку дитини з сенсорними порушеннями, для корекції когнітивної, мовної, емоційно-вольової, соціальної, сенсорної та фізичної сфери дитини, а також обладнання для ресурсної кімнати.
Наказ набирає чинності в день його опублікування, 17 травня 2019 року. З текстом Наказу можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що одним з напрямків діяльності благодійного Фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча, є системна і матеріальна допомога шкільним і дошкільним установам Київської, Чернігівської та Полтавської областей.