Допомогти

Новий сайт - нові можливості!
Ми запустили в роботу новий вдосконалений сайт, який тепер став більш зручним і інформативним.

У зв'язку з високими темпами зростання і розширенням напрямків діяльності Фонду необхідність вдосконалення його комунікаційних інструментів, ключовим з яких є сайт, виникла досить давно. На початку цього року, почалася комплексна робота по редизайну і оновленню контенту Фонду, результатом якої став зручний інтерфейс нової версії сайту, що дозволяє будь-якому відвідувачу детально познайомитися з діяльністю Фонду, дізнатися про найближчі заходи, новинах і нових проектах, до яких можна приєднатися, і як допомогти його підопічним, які найбільш гостро потребують підтримки і новим проектам.

Крім хорошого дизайну і легкості в пошуку інформації, ми постаралися спростити і вдосконалити процес пожертвування. Зараз, завдяки сучасним системам платежів ми пропонуємо 6 варіантів перерахування коштів, для надання допомоги підопічним фонду і нових проектів.
Найближчим часом, ми запустимо лінію благодійних SMS номерів, за допомогою яких, Ви також зможете підтримувати ті чи інші проекти Фонду.

Була проведена велика робота, ми постаралися врахувати всі побажання і зауваження по роботі і дизайну сайту. Але головне, залишилося незмінним, ми як завжди працюємо, щоб допомагати хворим людям, які опинилися у важкій ситуації і робити світ трохи добрішим.
Якщо Ви знайдете помилки або у вас будуть пропозиції і поради по роботі сайту, то пишіть нам на пошту: [email protected]