Допомогти

Спілка багатодітних сімей Київської області отримала продукти харчування від Фонду
В Україні, на жаль, гостро стоїть проблема соціального забезпечення багатодітних сімей. Вони потребують, що здається для багатьох елементарним, – харчування. Тому стороння підтримка таким сім’ям вкрай необхідна.
46 таких сімей із кількістю дітей від 5 до 13 чоловік проживає в Богуславському районі Київської області та знаходяться під опікою районної громадської організації «Спілки багатодітних сімей». На превеликий жаль, у цих сім’ях є діти інваліди з ДЦП, синдромом Дауна, онкохворі, також є сім’ї, де один із батьків сам виховує до 7 дітей.
В рамках проекту «Роби добро» Благодійний Фонд імені Хідіряна передав батькам із дітьми продукти харчування від компанії «Пирятинський делікатес». Ми відвезли 11 ящиків смачних напівфабрикатів: пельмені, вареники, млинці та котлети на суму 1522,62 грн.
Всім діткам потрібне повноцінне харчування, тому, надавши навіть найменшу допомогу, ви привнесе у їхнє життя велику радість і впевненість у завтрашньому дні. Якщо ви хочете допомогти цим бідним дітям, зв’яжіться з організацією багатодітних сімей безпосередньо: м Богуслав, вул. Франка, 4.