Допомогти

Фонд підтримав мистецький соціальний проект
Минулого тижня, до представників Благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковича, звернулось керівництво мистецького клубу «Княжа скарбниця» міста Новгород-Сіверський, з проханням підтримати мистецький соціальний проект «Літня мистецька школа «Поезія пензля».

Мета проекту – оздоровлення, залучення дітей до творчого світу, формування спеціальних знань з основи живопису, здібності відчувати красу, гармонію та соціальна адаптація 30 дітей-сиріт, дітей що перебувають під опікою та дітей з неповних родин. 90% цих діток навчаються в Новгород-Сіверській державній гімназій інтернатного типу.

Керівництво мистецького клубу звернулось до Фонду з проханням придбати та передати канцелярські комплекти, загальною вартістю майже 6 тисяч гривень, необхідні для проведення 10 занять с дітьми на свіжому повітрі.

Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича, відгукнувся на прохання та підтримав мистецький соціальний проект для дітей-сиріт, придбавши все необхідне для цього і передав керівництву клубу.

Підтримаємо дитинство! Робимо добро разом! Підтримати