Допомогти

Шановні добродії та майбутні партнери!

Благодійна організація «Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича» продовжує надавати гуманітарну допомогу адміністраціям Харківської та Миколаївської областей, які наразі найбільше потребують її. На тому тижні ми звітували про допомогу Харківській ОДА, тож цього разу збираємо кошти та необхідні речі на Миколаївщину.

Ми звертаємось до Вас із закликам приєднатись до нашої діяльності та взяти участь у формуванні гуманітарного вантажу для подальшої передачі кінцевим бенефіціарам-отримувачам. Наразі ми знаємо, що в містах які знаходяться під обстрілами, є велика потреба у продуктах харчування, медикаментах тощо. Зі списком потреб можна ознайомитись нижче під текстом.

Як благодійний фонд із 8-річною історією діяльності, ми гарантуємо, що отриманий від вашої організації вантаж не буде використовуватись в комерційних цілях та буде переданий в руки тим, хто цього наразі потребує. Також гарантуємо, що акти прийому-передач та необхідні підтверджуючі документи про отримання вантажу будуть надані координатору у напрямку прийому-передачі гуманітарних вантажів або на електронну пошту.

Трансфер по доставці вантажу забезпечуємо особисто. Можемо самостійно забрати зі складів, як на території України, так і за кордоном.
Також є можливість прийняти гуманітарну допомогу за адресою логістичного складу у Києві: м. Київ, вул. Дегтярівська, 52.

Контактна особа:
Ксенія Аннюк/Роман Бєценко
097 571 4496
homfund@gmail.com

Дорогі друзі та благодійники, ми будемо раді будь-якій посильній допомозі та підтримці, яку може надати ваша організація. Адже разом ми сильніші, адже разом ми – Україна!

Долучитися фінансово:
https://www.liqpay.ua/checkout/i42145108736
Currency Accounts:
https://quicknote.io/4b504d80-c16e-11ec-8e6e-d7d03759db8f

З повагою,
Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича