Новини та анонси
Більше 50 медичних послуг безкоштовно

Більше 50 медичних послуг безкоштовно

Новини та анонси 15 лют. 2019

Не дайте себе обдурити! Більше 50 послуг безкоштовно: оприлюднено список послуг, які вам мають надати в лікарні безкоштовно!

Безкоштовна діагностика - обіцяють 54 медичні послуги

Ви досі не підписали декларацію із сімейним лікаремчи терапевтом? У вас ще є трошки часу на роздуми. Як обіцяють чиновники, з 1 липня 2019 року українці зможуть скористатися 54 безкоштовними діагностичними та лікувальними послугами за направленням сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Для пацієнтів це означає, що не потрібно буде приносити шприци, рукавички, вату - все враховано, кажуть у МОЗ.

Які аналізи та обстеження входять до цього списку? Обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджені онкологічні захворювання у чоловіків та жінок; 12 лабораторних досліджень (креатинін у сироватці крові, С-реактивний білок, глікозильований гемоглобін крові, коагулограма).

Ці аналізи додаються до списку вже існуючих восьми базових, які мають надаватися вашим сімейним лікарем (наприклад, загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, швидкий тест на тропонін тощо). До списку також увійшли:

- мамографія і п’ять видів рентгену (грудної клітки, хребта, суглобів, трубчатих кісток і приносових пазух);

- ехокардіографія, холтеровський моніторинг ЕКГ і два види тесту для визначення патологій серцево-судинної системи;

- УЗД (шлунково-кишкового тракту, нирок, сечового міхура, артерій ніг, щитоподібної та молочної залоз);

- біопсія під контролем УЗД (щитоподібної залози, лімфатичних вузлів, молочних та передміхурової залоз);

- видалення новоутворень (м’яких тканин і шкіри, у носі, гортані, вухах, наприклад, видалення новоутворень шкіри з гістологічним дослідженням - атерома, ліпома, невус).

до списку новин
Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE