Новини та анонси
Книга для кожного

Книга для кожного

Новини та анонси 18 лют. 2019

В кінці 2018 року за сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд імені Хідіряна Оганеса Місаковіча» вперше в Україні вийшли в світ «Молитвослов» та «Біблія. Новий Завіт» надруковані шрифтом Брайля. Святі писання призначені для людей з вадами зору та для тих людей, які зовсім не бачать.

Минулого тижня, один з примірників «Молитвослову», був переданий ієромонаху Київського Свято-Введенського чоловічого монастиря. Тепер слабозорі парафіяни монастиря, зможуть читати святі писання за допомогою пальців рук.

Участь Фонду в виданні підручника не просто так. Це обумовлено тим, що одним із наших завдань є допомога людям з інвалідністю, підтримка малозабезпечених сімей, духовно-моральне виховання дітей, студентів, підтримка особистостей.

Засновник БО «Благодійний Фонд імені Хідіряна Оганеса Місаковіча», Хідірян Місак Оганесович впевнений, що такі книги, як «Молитвослов» та «Біблія. Новий Завіт», видані шрифтом Брайля, повинні бути доступні кожному і зароджувати любов до духовного, не дивлячись не на які перешкоди.

до списку новин
Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE