Новини та анонси
Перший етап роздачі благодійної допомоги на прифронтовій Миколаївщині завершено, другий – розпочато!

Перший етап роздачі благодійної допомоги на прифронтовій Миколаївщині завершено, другий – розпочато!

Новини та анонси 27 жовт. 2022

«Справа в тому, що у мене немає дому» .. А на відео – прифронтові селища Широке, Любине, Новопетрівка, Покровське, Поляна, Степове , Червона Долина, що на Миколаївщині, а точніше те, що від них залишилось… Дивлячись це відео, складно вгамувати вирій почуттів  та емоцій, що накривають.. але воно як найкраще передає і стан інфраструктури, якщо можна це так назвати, і стан людей, що пережили і переживають страшні часи! І поки ви дивитесь завершальне відео першої низки роздач благодійної допомоги, ми готуємо набори до другого етапу!

Дивіться відео на нашому Youtube каналі

Ми щиро вдячні нашим партнерам, які вже приєднались  A.G.R. GROUP, ТОВ АГРОПРОМІНЖИНІРИНГ, ТОВ "БАЗА МТЗ "АПК", печиво ЯРИЧ та соки Galicia та нагадуємо , що долучитись до нашого вже другого етапу низки адресних роздач дуже просто:

  1. Додати продукцію власного виробництва до продуктових виробів у кожний пакет – надішліть нам листа на [email protected] або зв’яжіться за телефоном +380994387876
  2. Зробити переказ через https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i42145108736 - ми знаємо, що ще не вистачає в нашому стандартному наборі!

Разом МИ – Сила! Підтримаємо прифронтову Миколаївщину!  

до списку новин
Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE