Новини та анонси
Річниця початку будівництва Свято-Миколаївського храму

Річниця початку будівництва Свято-Миколаївського храму

Новини та анонси 02 серп. 2020

Рівно 6 років тому, а саме 2 серпня 2014 року розпочато зведення Свято-Миколаївського храмового комплексу в селі Дейманівка, Пирятинського району, Полтавськой області. І станом на сьогодні, будівництво триває щодня, влітку та взимку.

Про сільську церкву святого Миколая, на місці якої нині будується Свято-Миколаївський храмовий комплекс, відомості практично відсутні. Немає навіть фото церкви. Але коротку історичну довідку, таки можно знайти.

Дерев’яну культову споруду, що стояла колись у центрі села, спалили у роки Другої світової війни. Протягом довгих років радянського періоду історії на сільському вигоні дейманівчани косили сіно та височів електротрансформатор. Вже, коли Україна стала незалежною, сільські віряни встановили на місці церкви дерев’яний хрест, де на великі православні свята відбувались святкові богослужіння, освячення води, пасок, меду та зілля.

І, певно, з роками прийшов час відновлювати духовність ...

На прохання сільської релігійної громади, за фінансової підтримки доброчинця Місака Хідіряна, у 2011 році, БО «Благодійний фонд імені Хідіряна Оганеса Місаковича, була спочатку збудована невеличка капличка. Дейманівчани та гості села стали частіше збиратися біля святого та намоленого місця. А вже с 2 серпня 2014 року, було розпочато зведення Свято-Миколаївського храмового комплексу.

З кожним роком, Свято-Миколаївський храмовий комплекс вражає все більше своєю красою і величчю. Дзвіниця, амфітеатр для урочистих подій, дитячий майданчик, каплиця і меморіал загиблим воїнам - частину всього цього, можна побачити вже зараз, на даному етапі будівництва.

І, звичайно, найголовніше - Свято-Миколаївський храм, за минулі шість років став місцем молитви, святкових служб і благословення багатьох і багатьох православних віруючих, які складають його міцну і дружну громаду, і в майбутньому рідною домівкою для його прихожан.

 

до списку новин
Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE