Новини та анонси
Вперше: Благодійна організація «Благодійний Фонд ім. Хідіряна Оганеса Місаковича» приймає участь у конкурсі благодійників

Вперше: Благодійна організація «Благодійний Фонд ім. Хідіряна Оганеса Місаковича» приймає участь у конкурсі благодійників

Новини та анонси 17 бер. 2020

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це найбільший, щорічний всеукраїнський конкурс, який проводиться з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.

З кожним роком у цьому конкурсі приймають участь все більше учасників. В 2019 році надійшло аж 1131 заявка у 24 номінаціях. Серед номінантів багато відомих благодійних фондів та підприємств, що є гарною ознакою того, що соціальна відповідальність в Україні стає більш популярною.

Цього року регіональні етапи «Благодійної України» пройдуть в 11 наступних областях: Львівська, Одеська, Хмельницька, Донецька, Херсонська, Київська, Вінницька, Чернівецька, Миколаївська, Полтавська та Запорізька. Адміністрація конкурсу прагне через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик. Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Полтавщини, які в попередні роки були переможцями та лауреатами як національного конкурсу, так і його регіонального етапу, через участь в ньому наростили свою благодійну спроможність та запровадили нові та інноваційні форми благодійної допомоги.

Саме тому, «Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича», місія якого є – підтримка соціально незахищених верств населення, допомога талановитому молодому поколінню та сприяння духовному розвитку жителів Полтавської області, вирішив вперше взяти участь в конкурсі «Благодійна Полтавщина – 2020». Адже поширення ефективних доброчинних практик та проектів створених Фондом, його засновниками та партнерами за попередні роки, показує, що діяльність фонду – це не лише безліч акцій та подій, а також - докладання чималих зусиль, щоб прагнення безкорисливої допомоги було нормою і обов'язком кожного з нас.

Бажаємо кожному успіху та перемоги!

до списку новин
Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE