Новини
Перший етап роздачі благодійної допомоги на прифронтовій Миколаївщині завершено, другий – розпочато!

Перший етап роздачі благодійної допомоги на прифронтовій Миколаївщині завершено, другий – розпочато!

Новини 27 окт. 2022

«Справа в тому, що у мене немає дому» .. А на відео – прифронтові селища Широке, Любине, Новопетрівка, Покровське, Поляна, Степове , Червона Долина, що на Миколаївщині, а точніше те, що від них залишилось… Дивлячись це відео, складно вгамувати вирій почуттів  та емоцій, що накривають.. але воно як найкраще передає і стан інфраструктури, якщо можна це так назвати, і стан людей, що пережили і переживають страшні часи! І поки ви дивитесь завершальне відео першої низки роздач благодійної допомоги, ми готуємо набори до другого етапу!

Дивіться відео на нашому Youtube каналі _______________

Ми щиро вдячні нашим партнерам, які вже приєднались  A.G.R. GROUP, ТОВ АГРОПРОМІНЖИНІРИНГ, ТОВ "БАЗА МТЗ "АПК", печиво ЯРИЧ та соки Galicia та нагадуємо , що долучитись до нашого вже другого етапу низки адресних роздач дуже просто:

  1. Додати продукцію власного виробництва до продуктових виробів у кожний пакет – надішліть нам листа на [email protected] або зв’яжіться за телефоном +380994387876
  2. Зробити переказ через https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i42145108736 - ми знаємо, що ще не вистачає в нашому стандартному наборі!

Разом МИ – Сила! Підтримаємо прифронтову Миколаївщину!  

в список новостей
Поддержать можно нажав кнопку

Или перевести деньги по реквизитам, указанным в разделе «Реквизиты»

Помочь сейчас
UKRAINE