Project help
Святкування Яблучного Спаса в Свято-Миколаївському храмі

Святкування Яблучного Спаса в Свято-Миколаївському храмі

19 Aug 2020 Spiritual help

Вже за традіцією, на честь свята Преображення Господнього, в Свято-Миколаївському храмовому комплексі пройшло ранкове богослужіння.

Яблучний Спас - це народна назва свята Преображення Господнє, який в православ'ї відзначається 19 серпня. Свято присвячене явищу преображеного воскреслого Ісуса Христа своїм учням, коли ті молилися на горі Фавор. Преображення символізує божественне триєдинство і єднання вищої і людської сутності Ісуса Христа.
Так як, свято присвячене Ісусу - Спасителю, тому в народі він отримав назву Спас. А, оскільки в цей час йде дуже строгий Успенський піст, можна «рятуватися» свіжими яблуками, які як раз встигають в цей час. Звідси народна назва свята - Яблучний Спас.

З нагоди народно-християнського свята, біля Свято-Миколаївського храму, будівництво якого триває у с. Дейманівка, відбулося святкове богослужіння та освячення святкових кошиків з фруктами, овочами, медом та зіллям. Настоятель Михайлівського храму з села Повстин отець Михайло, привітав присутніх зі святом, побажав багатого та смачного врожаю садовини та городини, закликав до злагоди та допомоги хворим, підтримки нужденним

Support by clicking the button

Or transfer money using the details specified in the section «Pay details»

Help Now
UKRAINE