Project help
Археменко Богдан

Археменко Богдан

05 May 2021 Direct assistance

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Компанія Агро3 внесла 50 119 гривень.

За даними з передопераційного обстеження Богдана, дефект міжпередсердної перегородки затягнувся самостійно. Здоров'ю хлопчика нічого не загрожує. Тому, операція з усунення вродженої вади серця Богдану не знадобилася.

Богдан народився на два місяці раніше терміну. Коли синочку виповнилось два місяці, на плановому обстеженні, педіатр почула шуми в серці дитини. Нас направили на обстеження до Полтави. Пройшовши ряд фахівців і повне обстеження, Богдану діагностували вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки. До двох років, лікарі рекомендували спостерігатися, так як до цього віку була ймовірність, що дефект заросте і порок пройде. У що я дуже вірила і сподівалася! Але, на жаль, дива не сталося. При останньому обстеженні в інституті Амосова, там ми стали в чергу на отримання оклюдеру за держквоту, фахівці сказали, що отвір у серці Богдана збільшується, тому необхідно якомога раніше провести операцію. Лікарі рекомендували ендоваскулярне втручання, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. За держквоту, на жаль, він нам так і не дістався, тому придбати його мені необхідно самостійно. Вартість оклюдеру понад 100 тисяч гривень, самій мені таких грошей не зібрати. Тому, прошу вашої допомоги. Юлія Археменко.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Богданові потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ахременко Богданові, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою.

Support by clicking the button

Or transfer money using the details specified in the section «Pay details»

Help Now
UKRAINE