Project help
Віталік Солдатенко

Віталік Солдатенко

04 Mar 2020 Direct assistance

ЗБІР ЗАКРИТО. 26 950 гривень внесли партнери фонду.

Моя вагітність проходила ідеально, результати досліджень були в нормі. Пологи теж пройшли добре. Але, коли я побачила синочка, його головка, половина обличчя та шиї, були червоно-фіолетового кольору, а праве око було дуже збільшено. Лікарі в нашій районній лікарні заспокоювали, що все пройде до року. Вже пізніше ми дізналися, що Віталік з'явився на світ з дуже рідкісним захворюванням - синдромом Штурге-Вебера. Це захворювання зустрічається у 1 з 50 000 людей, і вражає ангіоматозом головний мозок, очі та обличчя.
В обласній дитячій лікарні нам теж не змогли допомогти, так як не було відповідних фахівців. Усі тільки казали - «дуже рідкісне маловивчене захворювання, спостерігайте». Але, ми продовжували з чоловіком шукати інформацію про такі «родимі плями», про хворобу, про лікарів. І дізналися про Інститут дерматології доктора Ольги Богомолець. Саме там виявився лікар, який займається такою патологією. І тільки в цій клініці є апарат, який прибирає судинну мальформацию на обличчі. Але це лікування тривале і дуже дороговартісне. П'ять курсів лазеротерапії провели вже. Результат дуже хороший, зменшилась набряклість обличчя і добре посвітлішала судинна мальформація. Але ще потрібно проходити лікування, щоб уникнути асиметрії обличчя, набряклості і новоутворень. Ми просимо допомогти нашій дитині пройти курс лазеротерапії в Інституті дерматології доктора Богомолець. Наші з чоловіком зарплати йдуть на обстеження і лікування сина з неврології та операції на оці. Допоможіть, будь ласка нашому синові! Ірина Солдатенко.
Хірург Клініки лазерної медицини Інституту дерматокосметології доктора Богомолець Ігор Сай (Київ): 
«Хлопчику необхідно продовжувати лікування з використанням імпульсного лазера. Цю методику можна застосовувати дітям з раннього віку, вона не викликає побічних ефектів, не відбувається формування постпроцедурних рубців на шкірі. Лазерна терапія допоможе зменшити обсяг мальформації, масу і колір, що допоможе уникнути асиметрії обличчя і появи новоутворень. Необхідно ще орієнтовно п'ять-сім сеансів лазеротерапії».

Вартість одного курсу лікування 26 950 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Віталіку Солдатенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Support by clicking the button

Or transfer money using the details specified in the section «Pay details»

Help Now
UKRAINE