Project help
Євгенія Кірпічна

Євгенія Кірпічна

13 Dec 2019 Direct assistance

ЗІБРАНО 31 730 гривень. Компанія Агро3 внесла 15 000 гривень.

Женя довгоочікувана і бажана дитина. З виду звичайна дівчинка, нічим не відрізняється від інших дітей. Але, народилася дочка з діагнозом ДЦП, та поки не може самостійно ходити, стояти і розмовляти. Женя дуже добра і весела, і хоче бути як всі діти - здоровою. Донечка дуже старанно займається, з великою силою волі переносить всі процедури, в тому числі і уколи. Вся наша сім'я з нетерпінням чекає перші слова і перші кроки нашої дівчинки. Особливо цього чекаю я - мама. У мене вона єдина дитина. І як будь-який люблячої мамі, мені дуже хочеться, щоб моя дівчинка бігала, стрибала, ходила в звичайний дитячий садок. Щоб могла грати зі своїми однолітками, ходити в звичайну школу, щоб тараторила без угаву про всі свої новини й ділилася таємницями. Але поки це неможливо. Ми не опускаємо рук, не падаємо духом та продовжуємо робити все, щоб Женечка була здорова. Ми віримо, що все у нас буде добре і все вийде. Будуть і перші слова, і перші кроки. Просто дитинство Жені трошки затягнулося. Але через деякий час, після наполегливої праці і старанності дочка встане на ноги, а я почую заповітні слова «Я тебе люблю, мама!». Заради цих слів можна подолати будь-які перешкоди, будь-які труднощі. Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу! Неля Калашникова.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м. Трускавець): «Євгенії необхідно продовжити терапію, яка допоможе навчити дівчинку стояти і ходити самостійно, розвинути її мова».

Вартість двох курсів лікування 31 730 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Євгенії Кірпічної, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Фотозвіт з першого сплаченого партнерами фонду курсу лікування:

Support by clicking the button

Or transfer money using the details specified in the section «Pay details»

Help Now
UKRAINE