Project help
Шанс стати самостійним

Шанс стати самостійним

12 Nov 2019 Direct assistance

ЗІБРАНО 28 390 гривень. Компанія Агро3 внесла 15 000 гривень.

Макар - дитина, яку батьки з радістю чекали! Вагітність проходила добре, без ускладнень і загроз. Пологи почалися вчасно, і нічого не віщувало біди. На жаль, вони виявилися дуже складними і для мами, і для сина. Макар, коли народився, вже не плакав, не ворушився і не дихав, знаходився в стані важкої асфіксії, що призвело до набряку мозку. Спочатку Макар два тижні був у реанімації у важкому стані, підключений до чисельних крапельниць і апарату штучної вентиляції легенів, годували його через зонд.

Поступово його стан стабілізували і перевели до мами, в перинатальний центр, де вони провели ще два тижні разом. Тільки через місяць після народження Макара, їх виписали додому. Батькам не давали жодних шансів на повноцінне життя сина, а вони вірили в те, що у них все вийде і саме з цього часу почалася подальша боротьба за життя сина!

За ці роки сім'я багато пройшла. Вони займаються масажами, ЛФК, плаванням, велотренуванням. Макар вже пройшов двадцять два курсу реабілітації в різних центрах і клініках. Займаються з логопедом, дефектологом і за системою Монтессорі. Завдяки невтомній праці, роботі всіх фахівців і наполегливості сина, він уже вміє сидіти, недавно почав вставати на ніжки самостійно і ходити, трохи говорить. Це результати безперервної і складної роботи.

Макарчик - привітний і розумний хлопець, який прагне жити повноцінним, цікавим життям, його інтелект повністю збережений. Любить грати іграшками, малювати, слухати музику і казки, розглядати картинки в книгах, любить футбол, вивчив цифри і вчить літери. Радіє суспільству дітей, хоче з ними дружити, ходити, бігати, грати.

Мама Ірина доглядає і займається вихованням і розвитком Макара, а працює в їхній родині тільки батько хлопчика, велика частина доходу витрачається на розвиваючі заняття сина в період між реабілітаціями. А реабілітація при ДЦП - це дуже тривалий і дорогий процес для того, щоб дитина досягла хороших результатів і змогла самостійно себе обслуговувати в майбутньому. Лікування дає позитивні результати, і лікарі радять продовжувати лікування і в подальшому. За їхніми рекомендаціями, проходити регулярні курси реабілітації необхідно кожні два-три місяці, тому що Макар - перспективна дитина, і він зможе говорити, навчиться обслуговувати себе і краще ходити.

Допоможемо Макарові!

Вартість двох курсів лікування 28 390 гривень.

Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Макар потребує чергової госпіталізації для обстеження і проведення курсу відновного лікування та реабілітації. Мета госпіталізації - зниження тонусу м'язів, збільшення рухової активності, поліпшення координації рухів, поліпшення фізичного та психоемоційного стану хлопчика».

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Макарові Стецюку, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Фотозвіт з першого сплаченого партнерами фонду курсу лікування:

Support by clicking the button

Or transfer money using the details specified in the section «Pay details»

Help Now
UKRAINE