Iсторiя

 

Біографія


Діяльність благодійної організації «Благодійний фонд ім. Хідіряна Оганеса Місаковича» (далi – Фонд) присвячена світлій пам’яті доброї та шанованої нами людини — Оганеса Хідіряна.

Для когось Оганес Місакович був колегою, для когось – чоловіком і батьком, для когось – другом та просто хорошою людиною. Для всіх насйого неочікувана смерть – непоправна втрата. Нехай пам’ять про цю нескінченно добру, надійну й світлу людину живе у наших справах, нашій пам’яті та людях, яким так потрібна допомога, турбота і увага.

Хідірян Оганес Місакович народився 8 січня 1952 р. в смт. Шаумянівськ /Азербайджан/.
У 1969 р. закінчив Шаумянівську середню школу. У 1970 р. вступив до Єреванського політехнічного інституту ім. Карла Маркса натехнічний факультет.
У 1980 р. Оганес Місакович одружився, у сім’ї народилося троє синів – Місак, Самвел й Арсен.
Оганес дуже любив дітей. Своїми синами він пишався й завжди розумів, що для них увага батька є запорукою повноцінного доброго виховання та щасливого майбутньогов подальшому, а отже треба бути не просто батьком, а прикладом.
Після закінчення університету до 1992 р. працював головним архітектором Шаумянівського райвиконкому. З 1996 по 2000 рр. у ТОВ «Ремполітехбуд» обіймав посаду генерального директора з комерційних питань. У 2000 р. – директор нафтобудсервісу (м. Київ) у нафтовійкомпанії «Альфа-Нафта».
Було дуже багато проектів і планів, які Оганес Місакович, на жаль, не встиг реалізувати. Раптова смерть 12 червня 2011 р. засталайого саме за робочим столом й не дала здійснити їх.


У пам’ять про батька сини створили Благодійний фонд ім. Хідіряна Оганеса Місаковича, щоб втілити в життя його благодійну місію.Про фонд


Благодійний фонд імені Хідіряна Оганеса Місаковича є благодійною організацією, яка сприяє розвитку України, впроваджуючи різні програми у галузі культури, спорту, освіти, соціального забезпечення, а також виступає ініціатором і, відповідно, інвестором будівництва православного храмового комплексу в Пирятинському регіоні.

Місія Фонду – підтримка соціально незахищених верств населення, допомога талановитому молодому поколінню, сприяння духовному розвитку жителів Полтавської області.

Для реалізації поставлених завдань залучаються місцеві органи і установи соціального і духовного спрямування. До своєї роботи ми також залучаємо місцеве населення, об’єднуючи людей різного соціального статусу, віку ідеєю добра і милосердя.

Фонд імені Хідіряна керується принципом, що кожній людині у міру його можливостей необхідно здійснювати добрі вчинки на благо суспільства. Тільки так ми зможемо побороти в нашій країні проблеми, які стосуються багатьох людей.

Кожна програма допомоги передбачає фінансові витрати, тому Фонд буде дуже вдячний будь-якій вашій підтримці! Якщо ви хочете підтримати конкретну програму, перед перерахуванням коштів, повідомте нам по телефону.
Якщо ви є виробником будь-якої продукції або надаєте послуги, які, на вашу думку, допоможуть нам в реалізації благодійних програм, – повідомте зручним вам способом! Ваша безоплатна допомога, безумовно, позитивно позначиться на репутації вашої компанії. У свою чергу, ми раді запропонувати нашим благодійникам інформаційну підтримку у вигляді розміщення логотипу на сайті Фонду, згадки Партнера в новинах та наших соціальних мережах.

Діяльність Фонду будується на прозорості та взаємній повазі. Всі отримані кошти йдуть виключно за цільовим призначенням. За запитом, кожному партнеру і волонтеру надається фінансова звітність про використання його благодійних коштів.

 

Контакти

м. Київ, вул. Дегтярівська, 52
Телефон: (044) 500 48 58
E-mail: [email protected]
Фонд ім. Х.О.М., (044) 359 09 51

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE