Проектна допомога
Перегінський Марко

Перегінський Марко

26 лют. 2021 Адресна допомога

ЗІБРАНО 16 700 гривень. Компанія Агро3 внесла 16 700 гривень. Лікування пройдено.

Марко в нашій родині одна бажана й кохана дитина. Дитині зараз 4 роки. Хворіє синок від самого народження. Роди були важкі і відразуж після народження дитину забрали в Івано-Франківську обласну дитячу лікарню, в реанімацію для новонароджених. Там Марко пробув 25 діб, з яких 22 доби на штучній вентиляції легенів. Лікарі не давали жодної надії на те, що дитина буде жити, так як стан мого малиша був дуже важкий. Лікарям вдалось неможливе. Але, коли нас виписували з лікарні, Маркові діагностували - гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, гострий період, тяжкого ступеня, синдром пригнічення ЦНС, загроза церебральної лейкомаляції разом з судомним синдромом в анемнезі.
Так, від народження ми їздимо по реабілітаційним центрам. У Марка кожного разу гарні результати, і це нам дає надію, що все буде добре. За 4 роки Марко був на реабілітації в Івано-Франківській ОДБ, в санаторії Хаджибей, а також, в Клініці відновного лікування імені Козявкіна. На цьому центрі ми зупинилися, так як після кожної реабілітації отут, у сина дуже гарні результати. Маркові потрібно хоча б два рази на рік проходити реабілітацію. Після крайнього курсу лікування, Марко почав невпевнено ходити по кімнаті. Коли ми це бачимо - це не зрівняється ні з чим. Для нас це найсправжнісіньке щастя! На жаль, на даний момент наша родина не може самостійно сплатити необхідне синові лікування, тому, ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нашому хлопчику. Аліна Перегінська.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Після проведеного лікування і курсів реабілітації, у хлопчика відзначається хороша динаміка. Маркові необхідно продовжувати терапію, щоб підвищити рухову активність, більше розвинути його мову і поліпшити загальний стан хлопчика».

Вартість одного курсу лікування і додаткових послуг 16 700 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Маркові Перегінському, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE