Проектна допомога
Православні віруючі відзначають Яблучний Спас

Православні віруючі відзначають Яблучний Спас

19 серп. 2019 Духовна допомога

На честь свята Преображення Господнього, в Свято-Миколаївському храмовому комплексі пройшло ранкове богослужіння.

Яблучний Спас - це народна назва свята Преображення Господнє, який в православ'ї відзначається 19 серпня. Свято присвячене явищу преображеного воскреслого Ісуса Христа своїм учням, коли ті молилися на горі Фавор. Преображення символізує божественне триєдинство і єднання вищої і людської сутності Ісуса Христа.
Так як, свято присвячене Ісусу - Спасителю, тому в народі він отримав назву Спас. А, оскільки в цей час йде дуже строгий Успенський піст, можна «рятуватися» свіжими яблуками, які як раз встигають в цей час. Звідси народна назва свята - Яблучний Спас.

Вже традиційно, жителі та гості села Дейманівка, зібралися на святкове богослужіння у Свято-Миколаївського храмового комплексу, будівництво якого активно триває. За традицією, парафіяни принесли в храм квіти і фрукти. Так як, в цей день прийнято обдаровувати яблуками друзів, рідних, і сусідів; всі люди, які відвідали богослужіння біля стін Свято-Миколаївського храму, влаштували дружнє чаювання, дарували один одному яблуки, яблучні пироги - задля дотримання давніх звичаї.

 

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE