Проектна допомога
Радісна зустріч на Cтрітення!

Радісна зустріч на Cтрітення!

15 лют. 2019 Духовна допомога

Саме так виглядало святкове дійство з нагоди християнського свята Стрітення, що відбулося 15 лютого у селі Дейманівка Пирятинського району Полтавської області.

Чимало сельчан зібралося в полудень біля Свято-Миколаївського храму що будує БФ імені Хідірян Оганеса Місаковіча, на святкове богослужіння та освячення води. З теплими словами привітання звернувся до прихожан настоятель Храму Святого Архістратига Михаїла з с. Повстин, отець Михайло. Потім було проведено обряд освячення відновленого Карпенського колодязя. Зі словами подяки та побажаннями подальшої співпраці звернулася до дейманівчан та запрошених учасників толоки з відновлення криниці (будівельники Свято-Миколаївського храму, працівники ДП «Пирятинське лісове господарство», працівники НПП «Пирятинський») науковий співробітник Національного природного парку «Пирятинський» Н. Миленко. Розповіла про прилеглі до села Дейманівка природно-заповідні території та їх туристичну привабливість, багатство та цінність біорізноманіття.

Сільський голова Ю. Семененко щиро подякував як ініціаторам, так і безпосереднім учасникам відновлення Карпенського колодязя та реставрації Євтухового млина. Адже ці об’єкти роблять Дейманівку пізнаваною та привабливою для гостей села.

Закінчилась святкова толока частуванням смачною кашею, цілющим чаєм, пиріжками з картоплею та капустою, які приготували та залюбки пригощали працівники НПП «Пирятинський».

Добро об’єднує!

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE