Проектна допомога
Роботи над зведенням Свято-Миколаївського храму тривають ...

Роботи над зведенням Свято-Миколаївського храму тривають ...

07 бер. 2019 Духовна допомога

Свято-Миколаївський храм перетворюється кожен день, адже роботи і будівництво комплексу не припинялися навіть взимку, і не зупиняються не на день.

Стіни церкви і каплиць продовжують облицьовувати натуральним каменем піщаником. Будівельники вже закінчили облицювання основних арок. Паралельно з цим ведуться і інші роботи: каплиці обкладають піщаником, а також огорожу продовжують оздоблювати гранітними плитами. Ведуться роботи з облагороджування території прилеглої до комплексу.

Попереду ще багато не простой роботи. Ми будемо стежити за етапами будівництва і ділитися всіма новинами з вами.

Нагадаємо: Будівництво Храму ведеться в селі Дейманівка, на місці дерев'яної церкви, побудованої в 1746 році. Свято-Миколаївський храмовий комплекс названий на честь великого Миколи Чудотворця. Все почалося з будівництва каплиці. 19 грудня 2011 року на свято Святого Миколая Чудотворця каплиця була освячена, що стало стимулом до народження великого храмового комплексу, який стане святим місцем для прихожан зі всієї України.

Проект Свято-Миколаївського храмового комплексу розробляв заслужений архітектор України Олег Слєпцов. В березні місяці 2014 року архітектор храмового комплексу відвідав Стамбул, де відбулася його зустріч з Патріархом Варфоломієм Константинопольським. Олег Слєпцов представив Патріарху майбутній проект Свято-Миколаївського комплексу і отримав його благословення.

Інвестор проекту - Благодійний Фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковіча і засновник фонду Хідірян Мисак Оганесович

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE