Проектна допомога
Вербна неділя в Свято-Миколаївському храмі, який будує БФ імені Хідірян Оганеса Місаковіча

Вербна неділя в Свято-Миколаївському храмі, який будує БФ імені Хідірян Оганеса Місаковіча

21 квіт. 2019 Духовна допомога

21 квітня в селі Дейманівка Пирятинського району Полтавської області відзначали одне з 12 головних церковних свят року - Вхід Господа в Єрусалим (Вербна неділя).

Вже традиційно, щоб освятити вербові гілочки, жителі та гості села, зібралися на святкове богослужіння у Свято-Миколаївського храмового комплексу, будівництво якого активно триває. За традицією парафіяни принесли в Храм квіти і гілочки верби: згідно з повір'ям, якщо в цей день доторкнутися до людини гілочкою свяченої верби, можна подарувати йому здоров'я і красу.

Згідно з легендою, в цей день Ісус Христос в'їхав до Єрусалиму. Жителі міста кидали йому під ноги гілки пальми. На Русі їх замінили квітучими гілками верби. Свято відзначають за тиждень до Великодня. Сьогодні у віруючих почалася остання, найсуворіша тиждень посту. Вона називається Страсним в пам'ять про останні дні земного життя і смерті Спасителя.

Нагадаємо: Будівництво Храму ведеться в селі Дейманівка, на місці дерев'яної церкви, побудованої в 1746 році. Свято-Миколаївський храмовий комплекс названий на честь великого Миколи Чудотворця. Все почалося з будівництва каплиці. 19 грудня 2011 року на свято Святого Миколая Чудотворця каплиця була освячена, що стало стимулом до народження великого храмового комплексу, який стане святим місцем для прихожан зі всієї України. Інвестор проекту - Благодійний Фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковіча і засновник фонду Хідірян Мисак Оганесович.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE