Проектна допомога
Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча продовжує надавати допомогу медичним закладам Чернігівщині, Полтавщині та Сумській області

Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча продовжує надавати допомогу медичним закладам Чернігівщині, Полтавщині та Сумській області

24 трав. 2019 Системна допомога

Так, сучасним медичним обладнанням поповнилася матеріальна база Новгород-Сіверської центральної районної лікарні.

В якості цінного подарунка благодійники передали сучасний кисневий концентратор, об'ємом 10 літ/хв, необхідний для життєво важливих функцій пацієнтам відділення реанімації. Вартість обладнання понад 39 тисяч гривень.

 

Нагадаємо, що в квітні, в Пирятинську центральну районну лікарню було передано кисневий концентратор, який в обов'язковому порядку використовується в дитячому відділенні та відділенні для новонароджених.

«Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча, продовжує активно підтримувати медичні установи України, - коментує один з меценатів Фонду Хідірян Місак, - на даний момент, більше 1 млн. гривень виділено Благодійним Фондом на реалізацію різних проектів в сфері охорони здоров'я».

Головний лікар Світлана Шам подякувала за надану допомогу, яку отримує від Благодійного фонду вже другий рік поспіль, та висловила сподівання на подальшу співпрацю, адже часто не тільки від професіоналізму медперсоналу, а й від обладнання безпосередньо залежить якість обслуговування городян.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE