Проектна допомога
Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича разом з партнерами привітав з 90-річчям Березоворудський аграрний коледж

Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича разом з партнерами привітав з 90-річчям Березоворудський аграрний коледж

29 жовт. 2019 Системна допомога

29 жовтня у селі Березова Рудка Пирятинського району Полтавської області відбулося урочисте святкування 90-річчя Березоворудського аграрного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

До привітань колективу коледжу та студентів, долучилися Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича та представники агрохолдингу A.G.R. Group, прийшовши на свято не з порожніми руками. У якості подарунку до ювілею коледжу були презентовані два легкових автомобілі марки Renault.

«Завдяки сильній підтримці спонсорів та меценатів, таких як A.G.R. Group та Благодійний фонд імені Оганеса Хідіряна, сьогодні ми можемо готувати якісних спеціалістів», – зазначив директор Березоворудського коледжу Василь Краснюк.
«Вирішення транспортного питання – це можливість організувати нормальну профорієнтаційну роботу, щоб наші студенти могли брати участь у виставках, конференціях, обмінюватися досвідом. Але йдеться не лише про автомобілі, які ми сьогодні отримали у якості подарунку, а загалом про підтримку матеріальної бази. Окремо хочу подякувати за те, що допомогли нам закрити питання опалення гуртожитків, яке не вирішувалося не одне десятиліття», – додав Краснюк.

«Соціальна відповідальність – це один із головних принципів, які лежать в основі роботи усіх підприємств A.G.R. Group. Підтримувати місцеві громади та створювати належні умови для життя та розвитку там, де працюють наші підприємства – це те, на чому постійно наголошує засновник нашого холдингу Місак Хідірян», – зазначив операційний директор A.G.R. Group Давид Ананян, вітаючи коледж зі святом.

A.G.R. Group – приватний сільськогосподарський холдинг, який станом на жовтень 2019 р. об'єднує 19 українських компаній. Основний напрямок діяльності агрохолдингу – вирощування зернових культур, переважно кукурудзи та сої. Додатково холдинг займається тваринництвом і зберіганням зерна.

Підприємства A.G.R. Group обробляють землі, розташовані в сприятливих для рослинництва регіонах України: Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Вирощена продукція реалізується на зовнішньому ринку.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE