Проектна допомога
Фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча, меценатом якого є Хідірян Місак, придбав життєво важливе обладнання для лікарні

Фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча, меценатом якого є Хідірян Місак, придбав життєво важливе обладнання для лікарні

22 квіт. 2019 Системна допомога

22 квітня, у перший день світлого тижня, що передує православному святу Великодня, у Пирятинську центральну районну лікарню надійшла благодійна допомога від Благодійного фонду імені Хідіряна Оганеса Місаковича.

Представник фонду передав для потреб дитячого відділення та відділення новонароджених кисневий концентратор подвійного потоку JAY-10 (об’ємом 10л/хв) вартістю понад 39 тисяч гривень. Обладнання відразу запустили в роботу.

 

Кисневий концентратор забезпечить подачу кисню високої концентрації до апаратів штучної вентиляції легенів. У ньому не використовуються кисневі балони і ємності високого тиску, що робить його надійним і абсолютно безпечним у використанні. Кисень проводиться шляхом відділення його зі звичайного повітря.

- Ми дуже раді такій допомозі, та щиро дякуємо усі, хто долучився до покупки кисневого концентратора. Апарат потрібен для наших маленьких пацієнтів, які мають дихальну недостатність. Думаю, що він поліпшить їх стан. Дуже добре, що апарат є мобільним, не займає багато місця у палаті, можна з легкістю його пересувати з місця на місце - розповів головний лікар медичного закладу Олександр Гаркавенко.

Раніше, фонд імені Хідідрян Оганеса Місаковіча, надав лікувальному закладу фінансову допомогу при облаштуванні освітлення території на сонячних батареях.

Головний лікар Олександр Гаркавенко висловив подяку меценату Благодійного фонду імені Хідіряна Оганеса Місаковича, Місаку Хідіряну за добрі справи та велику допомогу, яку надає фонд.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE