Проектна допомога
Продовжуємо допомагати лікарям

Продовжуємо допомагати лікарям

24 черв. 2020 Системна допомога

Лікарі по всій Україні, що працюють з пацієнтами, зараженими коронавірусів, б'ють на сполох. Їм катастрофічно не вистачає засобів захисту: у медиків немає достатньої кількості респіраторів, масок, рукавичок, халатів, дрібного і великого медичного обладнання. Саме з метою допомоги медичним установам країни, Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча, запустив акцію - «Вірус: зупинити і перемогти...»

Минулого місяця в Фонд звернулися лікарі Новгород-Сіверської центральної районної лікарні. З проханням допомогти їм придбати кисневий концентратор і набір пульсоксиметрів. Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча відгукнувся на прохання лікарні і закупив необхідне обладнання.

У вівторок, представники Фонду, передали опорній лікарні Новгород-Сіверська сучасний кисневий концентратор, об'ємом 10 літ/хв, необхідний для життєво важливих функцій пацієнтам відділення реанімації та 10 бездротових пульсоксиметрів, загальною вартістю 54 тисячі гривень.

Головний лікар Світлана Шам подякувала за надану допомогу головному меценату Благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча - Місаку Оганесовічу Хідіряну, партнерам Фонду та висловила надію на подальшу співпрацю.

Ніхто не планував пандемію. Зараз лікарям дуже потрібна наша допомога. Давайте разом захистимо тих, хто прямо зараз захищає нас.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE