Project help
Подарунки для вихованців Яхницькій школи-інтернат

Подарунки для вихованців Яхницькій школи-інтернат

21 Oct 2021 Unique projects

Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича разом з партнерами Агрохолдингом A.G.R. Group долучилися до соціального проєкту «Бібліотека Мрій». Це ініціатива, метою якої є розвиток спільноти відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами, що потрібні для розвитку культури читання серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

18 жовтня представники A.G.R. Group та Фонду відвідали Яхницьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Лохвицького району Полтавської обласної ради. Це заклад, в якому навчаються 96 дітей від 6 до 18 років. В школі-інтернаті також проживають 8 дітей-сиріт, 6 дітей, які потрапили у складні життєві обставини, діти з особливими освітніми потребами (мають вади інтелектуального розвитку) та частина дітей з малозабезпечених родин.

На цей час в школі-інтернаті залишилися тільки дітки-сироти, які проживають в навчальному закладі на постійній основі. Саме з ними нам вдалося познайомитися, поспілкуватися та презентувати свої подарунки. Ми подарували дітям ігри, розвивальну, пізнавальну та корекційну літературу від видавництва «Старого Лева». Приємною несподіванкою стало те, що в одного з малюків на день нашого приїзду припав День народження, тому наш візит і подарунки були особливо доречні.

Ми щиро дякуємо представникам проєкту «Бібліотека Мрій» за цю важливу ініціативу та плідну комунікацію з нами, а також директору Яхницький школи Науменко Наталії Володимирівні за гостинність.

Робимо добро разом!

Support by clicking the button

Or transfer money using the details specified in the section «Pay details»

Help Now
UKRAINE