Проектна допомога
Подарунки для вихованців Яхницькій школи-інтернат

Подарунки для вихованців Яхницькій школи-інтернат

21 жовт. 2021 Унікальні проекти

Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича разом з партнерами Агрохолдингом A.G.R. Group долучилися до соціального проєкту «Бібліотека Мрій». Це ініціатива, метою якої є розвиток спільноти відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами, що потрібні для розвитку культури читання серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

18 жовтня представники A.G.R. Group та Фонду відвідали Яхницьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Лохвицького району Полтавської обласної ради. Це заклад, в якому навчаються 96 дітей від 6 до 18 років. В школі-інтернаті також проживають 8 дітей-сиріт, 6 дітей, які потрапили у складні життєві обставини, діти з особливими освітніми потребами (мають вади інтелектуального розвитку) та частина дітей з малозабезпечених родин.

На цей час в школі-інтернаті залишилися тільки дітки-сироти, які проживають в навчальному закладі на постійній основі. Саме з ними нам вдалося познайомитися, поспілкуватися та презентувати свої подарунки. Ми подарували дітям ігри, розвивальну, пізнавальну та корекційну літературу від видавництва «Старого Лева». Приємною несподіванкою стало те, що в одного з малюків на день нашого приїзду припав День народження, тому наш візит і подарунки були особливо доречні.

Ми щиро дякуємо представникам проєкту «Бібліотека Мрій» за цю важливу ініціативу та плідну комунікацію з нами, а також директору Яхницький школи Науменко Наталії Володимирівні за гостинність.

Робимо добро разом!

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE