Проектна допомога
Дана Богом

Дана Богом

10 вер. 2018 Адресна допомога

Іванні Карапузь необхідно продовжити курсове лікування.

Іванна - давньоєврейське ім’я, означає - дана Богом. Дівчинці шість років. Вона мріє піти в школу, але поки ходити виходить тільки чуть-чуть. У Іванки дитячий церебральний параліч, синдром спастичної диплегии (важка форма ДЦП з руховими порушеннями в кінцівках). Але це не вирок, у дівчинки є всі шанси не тільки навчитися ходити, але і жити нормальним життям.

За шість років, Іванка навчилася повзати і сидіти, впевнено тримати голову, їсти й одягатися самостійно. У неї зовсім збережений інтелект. Вона все розуміє, займається з мамою розвиваючими іграми, малює, рахує, із задоволенням спілкується з оточуючими як може. Дівчинка народилася передчасно, відразу потрапила в реанімацію, тільки через два місяці дитину виписали додому. І все в житті сім’ї Карапузь змінилося. Ярославі, мамі Іванки, довелося продовжити декретну відпустку і робить все можливе, щоб дочка могла отримати необхідне лікування. Всі гроші в сім’ї йдуть на лікування та реабілітацію Іванки.

Годину-півтори в день йде у мами з дочкою на гімнастику і заняття. Іванка крутить педалі тренажера, займається на степпере (тренажер для розробки роботи стоп), біля шведської стінки, робить з мамою вправи, які рекомендують фахівці - так розвивається вестибулярний апарат, фізичне навантаження.
Іванна - хохотушка, дуже добра і неймовірно відкрита. Розсмішити її дуже просто. За це, рідні дівчинку називають Смішок. У Іванки багато друзів, навіть є маленький шанувальники в садку і в центрах реабілітації. Вона як промінчик сонця, притягує своїм теплом і посмішкою.

У міжнародній клініці відновного лікування професора Козявкіна, Іванна пройшла 18 курсів лікування. Результат дуже хороший. Іванка почала повзати, перевертатися зі спини на живіт, стала тримати предмети, почала ходити біля опори і за руку, з’явилися нові емоції. Лікарі кажуть, що дуже чекають дівчинку для продовження лікування, і вірять в результат спільної роботи.
Інтелектуально Іванна абсолютно нормальна дитина. Її головна проблема в тому, що ще зберігається скутість м’язів. Наша мета - допомогти дитині піти, щоб вона була повністю соціально адаптована, - кажуть неврологи.

Допоможемо Іванці зробити перші самостійні кроки. Нехай і в шість років, але це будуть перші кроки в її майбутнє!

Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Іванна потребує чергової госпіталізації для обстеження і проведення курсу відновного лікування та реабілітації. Мета госпіталізації - зниження тонусу м’язів, збільшення рухової активності, поліпшення координації рухів, поліпшення фізичного та психоемоційного стану дівчинки ».

Вартість лікування 11 940 грн.

Вирішили допомогти Іванні Карапузь, це просто: можна відправити пожертвування банківським переказом до Фонду. Всі необхідні реквізити є в фонді. Також, можна скористатися системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE