Проектна допомога
Наталя Онопрієнко

Наталя Онопрієнко

16 квіт. 2019 Адресна допомога

ПРООПЕРОВАНА.

Відразу після народження, у дочки виявили ваду серця, отвір схожий на відкрите овальне вікно. Сказали, що хвилюватися не варто, найчастіше такі отвори затягуються самостійно до двох років. Але надії на природне закриття зазнали краху. Це виявився справжній порок, розміри якого збільшилися майже в два рази за два роки життя дитини. Наташа розвивалася нормально, але дуже погано набирала вагу. Маленька і тендітна для свого віку вона, через перевантаження легеневої артерії високим тиском, часто хворіє на вірусні захворювання дихальних шляхів з важкими ускладненнями у вигляді бронхітів і пневмоній. Через часті хвороби, Наташа не може відвідувати дитячий садок, в якому їй дуже подобається. Через малу вагу, доньці важко буде перенести відкриту операцію по усуненні дефекту на серце. Але фахівці відділення інтервенційної кардіохірургії підтвердили можливість проведення операції ендоваскулярним способом за допомогою окклюдера. Пристрій цеї дорогий. У сім’ї є старший брат - дитина з інвалідністю, що вимагає регулярних офтальмологічних та ортопедичних реабілітацій. Працює тільки батько сімейства і необхідну суму на придбання дорогого окклюдеру зібрати нам буде важко. Просимо вашої допомоги. Оксана Онопрієнко.
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Онопрієнко Наталія, страждає частими простудними захворюваннями, підвищеною стомлюваністю. При обстеженні встановлено діагноз: Вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки діаметром 8 мм з ліво-правим шунтом, дилатація правих камер серця, легенева гіперволемія. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Наташі Онопрієнко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

******
Наташа Онопрієнко успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект міжпередсердної перегородки окклюдером, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Наташа відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, дівчинку виписали додому.
Оксана, мама Наташі, дякує усім за допомогу.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE