Проектна допомога
Назар Машовець

Назар Машовець

17 вер. 2018 Адресна допомога

Український фонд допомоги, в рамках акції "Спільні дари" внесе 7 000 гривень. Бракує ще 30 962 грн.

Хворобу у сина виявили, коли йому було десять місяців. Назар тоді став сонливим і млявим, погано їв, постійно просив пити. Лікарі спочатку вирішили, що у нього запалення легенів. Тільки, коли син потрапив в реанімацію, аналізи показали високий рівень цукру в крові, у Назара діагностували цукровий діабет. З тих пір я робила синові до восьми ін’єкцій інсуліну в день. На місцях уколів вже почалася атрофія тканин. Але впоратися зі стрибками цукру так і не вдавалося. Ситуація змінилася після того, як три роки тому, завдяки допомозі благодійного фонду, Назару встановили інсулінову помпу. Вона вводить гормон регулярно і потрібними дозами. Помпа буквально повернула сина до нормального життя! Тепер діабет під контролем, а син відчуває себе добре, він став активним і життєрадісним. Але для роботи помпи потрібні витратні матеріали, які вже закінчилися, без них помпа не працює, потрібні нові. А оплатити їх у мене немає можливості, одна виховую сина, живемо на мою невелику зарплату і пенсію Назара по інвалідності. Держава расходниками не забезпечує. Будь ласка допоможіть! Без помпи здоров’я сина під загрозою! Тетяна Браговская.
Завідуюча відділенням ендокринології клініки ОХМАТДИТ Наталія Погодаєво (Київ): «Назару необхідно продовжувати помпову інсулінотерапію. Це єдина можливість стабілізувати рівень цукру і зупинити розвиток ускладнень ».

Вартість лікування 37 962 грн.

Вирішили допомогти Машовець Назару, це просто: можна відправити пожертвування банківським переказом до Фонду. Всі необхідні реквізити є в фонді. Також, можна скористатися системою електроних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

У п'ятницю 14.09.2018, Назар отримав всі необхідні медикаменти і матеріали для обслуговування помпи, яких йому вистачить на рік. Тепер діабет під контролем, а Назар відчуває себе добре!

Тетяна, мама Назара, дякує всім, хто відгукнувся за допомогу.

Робимо добро разом!

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE