Проектна допомога
Серцевий ритм

Серцевий ритм

11 лист. 2019 Адресна допомога

ЗБІР ЗАКРИТО. 105 609 гривень внесли партнери фонду.

Дворічного Луку з Полтавської області, врятує операція на серці.

У маленького Луки Швайко вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки. На думку кардіохірургів інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, малюкові потрібна операція - причому найближчим часом. Отвір в серце сам вже не закриється, і без хірургічного лікування у хлопчика можуть розвинутися ускладнення. Поки що розмір і форма вади дозволяють закрити її щадно, без розрізу грудної клітини, спеціальної латкою - окклюдером. Операцію проведуть по госквоті, але дорогий окклюдер батьки Луки повинні купити самі. Але можливості такої у них немає.

- Лука народився на 39 тижні, вагітність і пологи протікали добре. На плановому обстеженні в 2 місяці, педіатр почув шуми в серці Луки. Ми здали аналізи, зробили ЕКГ - все було добре, будь-яких відхилень у здоров'ї синочка не було, - згадує Олександр, тато хлопчика.

Раптово, в півтора роки, Лука почав часто хворіти гострими бронхітами та іншими простудними захворюваннями, які тривали тижнями. Під час захворювань у дитини збільшилися шуми в серці. Батьки звернулися в обласну дитячу поліклініку, де після УЗД дитині поставили діагноз вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки, який вже досяг великих розмірів, більше 12 мм.

Закрити отвір в серці хлопчика, можливо лише тільки оперативним шляхом. У Києві, в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова лікарі-кардіологи підтвердили діагноз і рекомендували хірургічне лікування ендоваскулярним методом. Цей спосіб лікування є найбільш безпечним, малотравматичним і щадним для дитини.

- Щоб провести операцію необхідний дорогий імплантат - окклюдер. Зараз ще й почалися проблеми з диханням вночі. Тому, ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти зібрати кошти для лікування нашого сина Луки.

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Любі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Луці Швайко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE