17 листопада волонтер Благодійного фонду імені Хідіряна Оганеса Місаковича відвідав комунальні заклади Новомартинівську медичну амбулаторію та Давидівський фельдшерсько-акушерський пункт.
У рамках проєкту "Твори добро" - представник фонду передав персоналу медичних закладів 500 захисних масок.
Керівник амбулаторії Школяренко Галина Миколаївна та старша медсестра ФАПу Тарасенко О.І. висловили благодійникам слова подяки за увагу, турботу та допомогу.
Корпоративна допомога
22 лют. 2022
Солодкі подарунки від наших партнерів
24 січ. 2022
Фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча передав парту для учениці інклюзивного класу
11 лист. 2021
Подарунки для вихованців Яхницькій школи-інтернат
21 жовт. 2021
Дитяча посмішка й щастя - найголовніше в житті!
28 серп. 2021
Підтримуємо дитячу творчість
10 серп. 2021
Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»
Допомогти зараз