Проектна допомога
Подарунки до Дня захисту дітей

Подарунки до Дня захисту дітей

03 черв. 2021 Унікальні проекти

Діти - це найцінніше, що в нас є, тому ми повинні піклуватися про них і робити їх життя якомога краще і щасливіше! А свято 1 червня як раз нагадує нам, що щасливе та веселе дитинство повинно бути у кожної дитини!

У День захисту дітей представники Благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковіча, відвідали з подарунками два соцзаклада: КУ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» та Центр захисту дітей «Наші діти».

Подарунки, які були вручені дітям, були закуплені на прохання керівників соцустанов.

В Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча надходили заявки, завдяки яким ми дізналися, що необхідно дітям, які виховуються в дитячих будинках. У свято 1 червня, ми вирішили виконати їх побажання і презентували два нових телевізора. У відповідь і подяку, діти подарували Фонду чудові розмальовки, які зробили самі.

Раніше, Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча спільно з агрохолдингом A.G.R. Group передали благодійну допомогу у вигляді спортивних комплектів, КУ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат».

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE