Support Ukraine
Божественна літургія у Свято-Миколаївському храмі

Божественна літургія у Свято-Миколаївському храмі

Збір відкритий: 24 трав. 2023

22 травня у церковному календарі – день перенесення мощей святого Миколи Чудотворця. Єпископ Миколай Чудотворець – один з найбільш шанованих святих для вірян. У православ'ї його шанують двічі на рік - 19 грудня і 22 травня. Травневе свято називають Миколою весняним або Миколою Літнім.

У цей день у Свято-Миколаївському храмі (село Дейманівка Пирятинського району Полтавської області) для місцевих вірян була проведена божественна літургія.

Її очолював благочинний Пирятинського благочиння отець Микола Ціко. Літургія відбулася із благословіння архієрея Православної церкви України митрополита Полтавського і Кременчуцького Федора.

Отцю Миколі у цей день співслужили:

 - Капелан Отець Сергій (Полтавська Єпархія)
 - Отець-диякон Микола (Полтавська Єпархія)
 - Отець Іван (Лубенський р-н, с.Мгар)
 - Отець Володимир (Благочинний Лубенського Благочиння)
 - Отець Віктор (Лубенський р-н, смт Оржиця)
 - Отець Ярослав (Пирятинський р-н, с. Малютинці)

Після літургії священнослужителі звернулися до вірян з промовами про важливість допомоги та підтримки української армії. Вони наголосили, що перемога над злом залежить від кожного з нас – і тих, хто на фронті, і тих, хто допомагає в тилу. Отці закликали кожного помолитися за здоров'я та захист наших захисників, а також за душі тих, хто віддав своє життя за Україну. Тих, хто пожертвував собою за наше майбутнє вшанували хвилиною мовчання.

Отець Микола також особисто подякував присутнім за волонтерську діяльність та вручив грамоти за підтримку нашого війська місцевим активістам.

Храмове свято увінчало обід та спілкування зі священнослужителями.

Підтримати можна натиснувши кнопку

Або переказати гроші за реквізитами, зазначеними в розділі «Реквізити»

Допомогти зараз
UKRAINE